signatura nečitelná - Rybářka

Olej na plátně, 53x26 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

signatura nečitelná
69900. Rybářka
Dražba ukončena:15.12.2021 20:57:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč