signatura nečitelná - Pražské panorama

Olej na plátně, 73x100 cm, signováno vpravo dole nečitelně, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

signatura nečitelná
10860. Pražské panorama
Dražba ukončena:01.06.2017 21:04:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 000 Kč