signatura nečitelná - Opírající se muž

Olej na plátně, 70x80 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

signatura nečitelná
65031. Opírající se muž
Dražba ukončena:29.09.2021 22:32:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč