signatura nečitelná

41114. Na kraji vsi

popis: Olej na plátně. 57x65 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 27.02.2020 21:13:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 27.02.2020 18:59:10 6607
500 Kč 04.02.2020 20:04:43 6404