signatura nečitelná - Můstek u stavení

Olej na plátně, 65x54 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
71680. Můstek u stavení
Dražba ukončena:27.01.2022 20:01:22
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč