signatura nečitelná - Kůň ve večerní krajině

Olej na kartonu, 20x30 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
65222. Kůň ve večerní krajině
Dražba ukončena:30.09.2021 22:43:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 900 Kč