signatura nečitelná - Kavárna na letišti

Olej na plátne, 24x54 cm, signováno vlevo dole nečitelně, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
12165. Kavárna na letišti
Dražba ukončena:28.06.2017 22:35:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč