V. Kutzer - Horské pleso

Pastel, 90x80 cm. Signováno vpravo dole V. Kutzer. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

80220. Horské pleso
Dražba ukončena:26.06.2022 20:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč