signatura nečitelná - Cařihrad

Akvarel, 28x20 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám i papír mírně poškozeny.

signatura nečitelná
27374. Cařihrad
Dražba ukončena:31.01.2019 19:51:41
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:900 Kč