signatura nečitelná - Boží muka u samoty

Olej na plátně, 53x72 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

Pozn.: 19. století.

signatura nečitelná
71677. Boží muka u samoty
Dražba ukončena:26.01.2022 23:00:42
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč