signatura  nečitelná - Zátiší

Monotyp, 21x26 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Volný list.

Pozn.: Poškozeno.

signatura nečitelná
78043. Zátiší
Dražba ukončena:22.05.2022 20:34:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo