signatura  nečitelná - Terezín

Olej na kartonu, 31x25 cm, signatura vlevo dole nečitelná, datováno 53, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
8993. Terezín
Dražba ukončena:30.03.2017 20:45:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (28.03.2017 11:56:19) 1790
500 Kč 28.02.2017 22:17:29 2518