Th. Skeel Ankersen - Stubberóbing

Tempera. 49x62 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám, sklo.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Th. Skeel Ankersen
41145. Stubberóbing
Dražba ukončena:27.02.2020 21:47:22
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:800 Kč