signatura  nečitelná - Rybník u lesa

Olej na plátně, 40x50 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
67231. Rybník u lesa
Dražba ukončena:27.10.2021 22:14:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 500 Kč