signatura nečitelná

67529. Potok podél lesa

popis: Olej na kartonu, 60x70 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 17.10.2021 20:31:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 600 Kč