signatura nečitelná

304395. Letní den

popis: Olej na plátně, 36x36 cm. Signováno vpravo dole nečitelně, datováno 1936. Rámováno.

Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

dražba ukončena: 11.04.2020 20:02:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 04.04.2020 20:15:39 1171
500 Kč 02.04.2020 12:45:10 4441