signatura nečitelná

304454. Krajina I

popis: Akryl na sololitu, 80x67 cm. Monogramováno uprostřed dole nečitelně 2014. Nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

dražba ukončena: 14.04.2020 20:11:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 14.04.2020 20:05:06 683
500 Kč 13.04.2020 10:51:19 51