signatura  nečitelná - Konvolut 2 prací: Jaro a Zima

2x olej na kartonu, od 25x39 cm do 29x39 cm. Obě signovány nečitelně. 1x rámováno, 1x nerámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
72246. Konvolut 2 prací: Jaro a Zima
Dražba ukončena:23.01.2022 20:43:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
nebylo vydraženo