signatura  nečitelná - Kabaret

Kombinovaná technika, 29x41 cm. Signováno vpravo dole nečitelně, datováno 55. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

vydraženo top
signatura nečitelná
72559. Kabaret
Dražba ukončena:30.01.2022 20:38:04
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 200 Kč