signatura  nečitelná - Abstraktní kompozice

Tempera na papíře, 40x31 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
59847. Abstraktní kompozice
Dražba ukončena:26.05.2021 20:56:56
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč