Olej na plátně, 40x48 cm. Signováno vlevo dole S. Michejev. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 64 cm
o autorovi: 1900 - ? Ruský malíř, žil také v Čechách.