Sergej Michejev - Ruská trojka

Olej na plátně, 40x48 cm. Signováno vlevo dole S. Michejev. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 64 cm

o autorovi: 1900 - ?
Ruský malíř, žil také v Čechách.

Sergej Michejev
87439. Ruská trojka
Dražba ukončena:04.12.2022 21:18:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč