Schugo Patent Německo 30. léta 20. stol.

59117. Klaun s bubínkem a paličkami

popis: Mechanická hračka, výška 12 cm, značeno Schugo Patent. Natahování na klíček. V chodu.

Pozn.: Chybí klíček. Mírně poškozeno.

zbývá: 7 dnů, 7 hodin

konec dražby: 19.05.2021 20:20:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 800 Kč