Schugo Patent Německo 30. léta 20. stol. - Klaun s bubínkem a paličkami

Mechanická hračka, výška 12 cm, značeno Schugo Patent. Natahování na klíček. V chodu.

Pozn.: Chybí klíček. Mírně poškozeno.

Schugo Patent Německo 30. léta 20. stol.
59117. Klaun s bubínkem a paličkami
Dražba ukončena:19.05.2021 20:26:51
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč