Salvador Dalí - Zlaté rouno z ruky Salvadora Dalí

Litografie 265/300, 58x40 cm. Signováno tužkou vpravo dole Dalí. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 86 cm

o autorovi: 1904 - 1989
Španělský malíř a sochař.

Salvador Dalí
84449. Zlaté rouno z ruky Salvadora Dalí
Dražba ukončena:13.10.2022 21:17:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč