Salvador Dalí - Oko

Litoofset, 41x35 cm. Signováno v tisku Dalí. Slepotiskové razítko G Dalí. Ruční papír. Rám, sklo.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1904 - 1989
Španělský malíř a sochař.

Salvador Dalí
59386. Oko
Dražba ukončena:12.05.2021 20:58:39
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 000 Kč