ryl neznámý podle Rafaela Santiho - Čtení z bible

Lept, 30x40 cm. Signováno vlevo dole v tisku Raphael a signováno vpravo dole v tisku nečitelně. Volný list. 18. stol.

Pozn.: Mírně poškozeno.

ryl neznámý podle Rafaela Santiho
60358. Čtení z bible
Dražba ukončena:16.06.2021 21:10:31
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč