různí autoři - Kovolut 4 olejomaleb

3x olej na kartonu, 1x olej na plátně fixovaném na kartonu, od 26x30 cm do 43x62 cm. Všechny signovány.

různí autoři
67952. Kovolut 4 olejomaleb
Dražba ukončena:24.10.2021 21:31:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo