různí autoři - Konvolut 73 prací na papíře

Různé techniky, od 10x9 cm do 68x45 cm. Některé signovány. Volné listy.

Pozn.: Některé poškozeny.

různí autoři
69593. Konvolut 73 prací na papíře
Dražba ukončena:08.12.2021 23:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 800 Kč