různí autoři - Konvolut 6 prací

Různé techniky, od 12x8 cm do 30x40 cm. Některé signovány. 3x rámovány. 1x rám, sklo. 2x rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

různí autoři
68590. Konvolut 6 prací
Dražba ukončena:07.11.2021 21:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč