různí autoři - Konvolut 6 prací

2x pastel, 4x akvarel, od 10x14 cm do 25x33 cm. Některé signovány. 3x rámy, pasparty, skla, 3x rámy, skla.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

různí autoři
68496. Konvolut 6 prací
Dražba ukončena:31.10.2021 21:25:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč