různí autoři - Konvolut 4 olejomaleb

Olejomalby, od 10x14 cm do 50x40 cm. Všechny signovány.

Pozn.: Mírně poškozeno.

top
různí autoři
80176. Konvolut 4 olejomaleb
Dražba ukončena:26.06.2022 20:45:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo