různí autoři - Konvolut 11 olejomaleb

Olejomalby, od 46x65 cm do 92x65 cm. Většina signována. Rámovány.

Pozn.: Mírně poškozeno.

různí autoři
80134. Konvolut 11 olejomaleb
Dražba ukončena:26.06.2022 20:07:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 26.06.2022 18:37:02 3780