Rudolf Kremlička - Umělecká litografie

Litografie, 21x15 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 33 cm

o autorovi: 1886 - 1932

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 400 000 Kč

79901. Umělecká litografie
Dražba ukončena:13.07.2022 20:55:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo