Rudolf Klinksbögl - Zámecký interier

Olej na překližce, 13x15 cm. Signováno vpravo dole Rudolf Klinksbögl. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

Rudolf Klinksbögl
71535. Zámecký interier
Zbývá:9 dnů, 9 hodin
Konec dražby:26.01.2022 20:36:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 200 Kč