Rosenbaum

67514. Prašná brána

popis: Kresba, 30x18 cm. Signováno vpravo dole Rosenbaum 1939. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 17.10.2021 20:19:19

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 17.10.2021 20:14:19 7267
500 Kč 16.10.2021 9:40:17 6095