Richard Kočí - Krajina

Olej na plátně, 70x120 cm. Signováno vlevo uprostřed Kočí. Nerámováno.

o autorovi: 1954
Sochař, malíř. Narozen v Praze, studoval na North Texas State University (USA) a sochařství v ateliéru Tracy Guthrieho. Jako stipendista pobýval na Institute of Hispanic Society. Studoval sochařství na Královské akademii výtvarného umění sv. Fernanda a kresbu ve spolku výtvarného umění Escuela de Artes y Oficios v Madridu. Po sochařských začátcích se věnuje malířské tvorbě, žije střídavě v Praze a v Madridu. V centru jeho pozornosti je člověk a jeho existence.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč

vydraženo velký formát
Richard Kočí
78019. Krajina
Dražba ukončena:22.05.2022 20:10:46
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč