Rembrandt van Rijn - Agónie v Getsemanské zahradě

Lept, 11x8 cm. Signováno vpravo dole v tisku Rembrandt. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Pozdější otisk.

Nejdelší strana: 33 cm

o autorovi: 1606 – 1669
Nizozemský malíř, kreslíř, grafik a rytec.

78208. Agónie v Getsemanské zahradě
Dražba ukončena:15.06.2022 21:40:26
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč