Johan R. Rels - Na klestí

Olej na plátně, 30x40 cm, signováno vpravo dole JR Rels, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

10675. Na klestí
Dražba ukončena:31.05.2017 22:33:49
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 000 Kč