Rudolf Gajdoš

69422. Hody

popis: Dřevoryt, 38x61 cm. Signováno a datováno vpravo dole R. Gajdoš 1955. Rám, sklo.

zbývá: 8 dnů, 8 hodin

konec dražby: 08.12.2021 20:22:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč 28.11.2021 22:20:41 9398