přelom 19. - 20. stol. - Starožitná židle

Řezba, čalounění, celková výška 120 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

přelom 19. - 20. stol.
87106. Starožitná židle
Dražba ukončena:07.12.2022 23:15:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč