přelom 19. - 20. stol. - Korbílek

Sklo, cínové víčko, Výška 11 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

přelom 19. - 20. stol.
87121. Korbílek
Dražba ukončena:07.12.2022 23:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 07.12.2022 20:32:57 754
500 Kč 18.11.2022 12:56:34 1347