přelom 18. a 19. stol. - Konvolut 2 francouzských tisků - Marie Antoinetta a Dvě dámy v parku

Tisky, průměry 24 cm. Neznačeny. Rámy, skla.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

vydraženo top
přelom 18. a 19. stol.
82260. Konvolut 2 francouzských tisků - Marie Antoinetta a Dvě dámy v parku
Dražba ukončena:07.08.2022 20:24:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč