středoevropský malíř kolem poloviny 19. stol. - Na břehu

Olej na plátně, 47x58 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

středoevropský malíř kolem poloviny 19. stol.
77164. Na břehu
Dražba ukončena:25.05.2022 20:37:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč