porcelánka Wallendorf

57770. Šálek s podšálkem, 18. století

popis: Porcelán, výška 4 cm, průměr podšálku 13 cm. Značeno Wallendorf.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 53 dnů, 1 hodin

konec dražby: 09.06.2021 19:36:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen