porcelánka Rosenthal

57746. Francouzský buldoček - VELKÉ

popis: Porcelán, výška 19 cm. Značeno Rosenthal a jménem modeléra nebo malíře Th. Harth.

Pozn.: Další soška v této aukci nabízené série rosenthalských psů. Opět vyniká velikostí a kvalitním provedením. Mírně poškozeno.

zbývá: 52 dnů, 23 hodin

konec dražby: 09.06.2021 19:12:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 300 Kč