porcelánka Rosenthal - Francouzský buldoček - VELKÉ

Porcelán, výška 19 cm. Značeno Rosenthal a jménem modeléra nebo malíře Th. Harth.

Pozn.: Další soška v této aukci nabízené série rosenthalských psů. Opět vyniká velikostí a kvalitním provedením. Mírně poškozeno.

porcelánka Rosenthal
57746. Francouzský buldoček - VELKÉ
Dražba ukončena:09.06.2021 19:16:57
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 900 Kč