porcelánka Praha

57756. Figurální dóza - dáma v krinolíně

popis: Porcelán, výška 6 cm. Značeno vtlačeným P.

Pozn.: Miniatura dobově oblíbených dóz ve formě dam v krinolínách. Mírně poškozeno.

zbývá: 52 dnů, 22 hodin

konec dražby: 09.06.2021 19:22:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč 07.04.2021 14:21:09 8462