porcelánka Praha - Figurální dóza - dáma v krinolíně

Porcelán, výška 6 cm. Značeno vtlačeným P.

Pozn.: Miniatura dobově oblíbených dóz ve formě dam v krinolínách. Mírně poškozeno.

porcelánka Praha
57756. Figurální dóza - dáma v krinolíně
Dražba ukončena:09.06.2021 19:26:28
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč