porcelánka Míšeň

57786. Německý ovčák

popis: Porcelán, výška 18 cm. Značeno Míšeň.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 09.06.2021 20:00:08

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 5 500 Kč