porcelánka Míšeň - Německý ovčák

Porcelán, výška 18 cm. Značeno Míšeň.

Pozn.: Mírně poškozeno.

porcelánka Míšeň
57786. Německý ovčák
Dražba ukončena:09.06.2021 20:00:08
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč