porcelánka Míšeň

57742. Kavalír s kytičkou

popis: Porcelán, výška 13 cm. Značeno Míšeň.

Pozn.: Mírně poškozeno, ulomený ukazováček.

zbývá: 52 dnů, 23 hodin

konec dražby: 09.06.2021 19:08:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 800 Kč