porcelánka Míšeň

57734. Hráč na hoboj

popis: Porcelán, výška 15 cm. Značeno Míšeň.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 53 dnů, 0 hodin

konec dražby: 09.06.2021 19:00:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 900 Kč