porcelánka Míšeň

57755. Hošík s květinami

popis: Porcelán, výška 14 cm. Značeno Míšeň.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 52 dnů, 22 hodin

konec dražby: 09.06.2021 19:21:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 100 Kč