porcelánka Míšeň - Hošík s květinami

Porcelán, výška 14 cm. Značeno Míšeň.

Pozn.: Mírně poškozeno.

porcelánka Míšeň
57755. Hošík s květinami
Dražba ukončena:09.06.2021 19:26:23
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 700 Kč