porcelánka Míšeň - Dívka s jablíčky

Porcelán, výška 12 cm. Značeno Míšeň.

Pozn.: Mírně poškozeno.

porcelánka Míšeň
57749. Dívka s jablíčky
Dražba ukončena:09.06.2021 19:17:08
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 300 Kč